13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina KULTURË

KULTURË

5 Shenjat e zodiakut, me të cilat është më mirë të mos komunikoni fare!

Kujdes! Mos provokoni përfaqësuesit e këtyre shenjave zodiakale, përndryshe nuk do të jeni mirë. Secili prej nesh mund të humbasë durimin në çdo kohë. Disa...

Pesë shenjat e horoskopit që nxehen për një minutë, por inati u bie brenda 30 sekondave

Nuk duhet shumë për të mërzitur shenjat e mëposhtme të horoskopit! Janë nevrike dhe mund të kthejnë përmbys gjithçka gjejnë përpara kur dikush i...

LAJMI I MADH/ Preku zemrat e gjithë shqiptarëve, 9-vjeçari triumfon ndaj sëmundjes së rëndë

LAJMI I MADH/ Preku zemrat e gjithë shqiptarëve, 9-vjeçari triumfon ndaj sëmundjes së rëndë Në këto ditë të vështira që Shqipëria po kalon nga përhapja...

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Horoskopi javor 30 Mars 2020 – 5 Prill 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Këtë javë do të jeni në humor për argëtim, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe mund të...

Ja si do të përmbyllin javën e fundit të marsit të gjitha shenjat

Dashi: Ditët do të bëhen më të këndshme. Dielli në shenjën tuaj do t’ju mbushë me optimizëm, duke bërë që të ndiheni në harmoni...

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Më zemërgjerët dhe bamirësit e Zodiakut!

Nuk është kurrë vonë për të dhuruar pak dashuri, mirëkuptim e mbështetje aty ku kanë nevojë për to. Dhe këtë gjë e dinë më...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...