13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina KULTURË Kuriozitete

Kuriozitete

Zgjidhni një mollë dhe do ju tregojmë çdo ju ndodhë shumë shpejt!

Ky është një test plot fantazi, I krijuar nga 10 mollë për të gjithë ata që mendojnë se në jetë nuk ka shumë mundësi...

Zgjidhni zemrën dhe merrni mesazhin tuaj të dashurisë!

1. Zemra roz Jeni një person shumë optimist. Jeni gjithmonë të hapur ndaj dashurisë. Vlerësoni më shumë besnikërinë, ndershmërinë dhe sinqeritetinnë marrëdhëniet tuaja. Partneri juaj...

Nga cili tub mendoni se uji do të rrjedhë më shpejt? Zgjidh dhe zbulo një anë të karakterit tënd!

Çdo zgjedhje që ne bëjmë në jetën tonë të përditshme, ka një kuptim mbi atë çfarë jemi ne. Që nga mënyra se si shkruajmë,...

Zgjidhni një kartelë dhe zbuloni këshillat që ka për ju!

Nëse keni zgjedhur: Letra nr. 1 Ju jeni një person me kreativitet të fuqishëm dhe keni gjithçka për t’u argëtuar dhe për të vepruar. Eshtë...

Zgjidh një nga këto tre lule japoneze dhe zbulo fatin tënd në dashuri

Lulja e zambakut normal, zambakut të shenjtë ose atij që njihet si lotusi Indian ka një përdorim ceremonial dhe një kuptim shpirtëror për shumë...

10 Fakte interesante mbi femrat

Shumë meshkuj pretendojnë se gratë jetojnë mbi kurrizin e tyre, janë më të privilegjuara dhe kjo është dhe arsyeja që e kanë jetën më...

Shkronja ‘M’ në pëllëmbë të dorës: Ç’tregon?!

Leximi i dorës është i lashtë sa vetë jeta. Njerëzit, gjithnjë janë intriguar të dinë çfarë fshihet pas atyre vijëzimeve në duart e tyre. Nuk...

Test: Zgjidhni një pëllumb dhe merrni një mesazh paqeje për këtë moment

Pëllumbat e bardhë janë simboli botëror i paqes dhe sa herë që gjejmë një, ne ndjehemi plot paqe, pozitivitet dhe mençuri. Ju pëlqejnë pëllumbat e...

Çfarë figure patë më parë? Ja çfarë tregon kjo për karakterin tuaj

Shikoni figurën. Cila është figura e parë që ju ra menjëherë në sy? Nëse figura parë që ju ra në sy ishte një krokodil kjo...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...