13 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020

Bardhi rikujton përgjimet e “BILD”: “Rama i fshihet drejtësisë”

Gazmend Bardhi ka shkruar një status në Facebook, ku rikujton përgjimet e gazetës "BILD" dhe se si Edi Rama u tërhoq nga padia ndaj...
Ballina KULTURË Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi ditor, 25 dhjetor 2018

DASHI Në këtë ditë të Krishtlindjes do të ndiheni nën presion edhe për shkak të një Hëne negative që mund të krijojë tensione të forta...

Horoskopi ditor, 23 dhjetor 2018

DASHI E diela do të jetë një ditë me lodhje të fortë, faj edhe i një jave e cila nuk ka qenë pozitive ndaj jush....

Njihuni me partnerët më të dobët sipas shenjave të horoskopit

Astrologët kanë përcaktuar se kush janë partnerët më të këqinj në Horoskop: Virgjëresha Temperament i padisiplinuar. E lenë që partnerja e tyre të marrë iniciativen, ndërsa...

Horoskopi javor, 17-23 dhjetor 2018

Vlerësimet e astrologut Paolo Fox për këtë javë, për secilën shenjë të Horoskopit. Bricjapi 1: Është një periudhë plot pasion dhe angazhime, për horoskopin e javës...

Horoskopi ditor, 16 dhjetor 2018

DASHI Hëna që kalon tranzit në shenjën tuaj sjell shumë energji, që mund të nënkuptojë stimuj domethënës ndaj atyre që duhet të japin shpjegime, të...

Ja tre shenjat e horoskopit që dashurojnë “marrëzisht”

Astrologët kanë renditur tre shenjat e Horoskopit që dashurojnë “marrëzisht”. Njihuni më poshtë me to. Peshqit Si një nga shenjat më emocionale, Peshqit priren të bien në...

Horoskopi ditor, 14 dhjetor 2018

Luani Nëse ka ndonjë problem, kjo është koha e duhur për të folur qartë. Kjo është koha e duhur për të vendosur edhe veten në...

Horoskopi ditor, 13 dhjetor 2018

DASHI Pjesa e dytë e javës është shumë interesante. Do keni mundësinë të përfundoni një projekt të madh, bashkë me shenjat e Virgjëreshës, Gaforres dhe...

Horoskopi ditor, 12 dhjetor 2018

DASHI Nëse e krahasojmë muajin dhjetor dhe muajin e kaluar, nuk mund të mos vërejmë se tani ka më shumë energji dhe forcë më të...

Must Read

STATISTIKAT/Cili është qyteti më i pasur dhe ai më i varfër në Shqipëri?

Ata që banojnë në Tiranë kishin të ardhura për frymë më të lartat në vitin 2018, ndërsa Kukësi vijon të jetë rajoni më i...

Të dhënat alarmante, ja sa i kushton shtetit të mbajë në paraburgim një person!

Sipas INSTAT niveli i rrogës mesatare në Shqipëri është 521 mijë lekë. Por kjo rrogë, tejkalohet nga kosto që paguan buxheti i shtetit për...

Meta dekoron në kohë të pazakontë atentatorin e perandorit italian, Vasil Laçin: “Një njeri i vetëm mund…”

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka bërë një dekorim të veçantë ditën e sotme. Ai ka vendosur të vlerësojë heroin e popullit...