13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina KULTURË Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi ditor, 24 shkurt 2019

DASHI Shpenzimet duhet të mbahen nën kontroll të rreptë, jo sepse nuk ka mundësi, por Saturni tregon një periudhë ku rekomandohet shumë kujdes, sidomos kur...

Horoskopi për ditën e nesërme, 23 shkurt 2019

DASHI Një ditë nën shenjën e polemikave. Shkurti nuk është muaj i favorshëm për dashuri: duhet maturi ose mbeten ende konflikte për të zgjidhur, varet...

Horoskopi për ditën e nesërme, 22 shkurt 2019

DASHI Kjo është një ditë e veçantë për ndjenjat: kjo nuk do të thotë se të gjithë jetojnë një konflikt, por shumë gjëra në këto...

Horoskopi për ditën e nesërme, 21 shkurt 2019

DASHI Ditë dedikuar për reflektim mbi zgjedhje të mëdha për të bërë në jetën tuaj, që këtë vit mund të përjetohen me më shumë vrull...

Horoskopi për ditën e nesërme, 20 shkurt 2019

DASHI Janë ditë kur po e rimerrni veten ngadalë, me 24 orët e ardhshme që sjellin një energji pozitive, edhe pse javën e filluat në...

Horoskopi për ditën e nesërme, 19 shkurt 2019

DASHI Hëna është e favorshme, por java fillon me një farë konflikti. Ju po përpiqeni të rikuperoni pak qetësi, edhe pse nuk është e lehtë,...

SHBA, dogjën flamurin e Kosovës, shqiptari sherr me serbët

Disa të rinj serbë dhe një shqiptar nga Kosova janë përfshirë të dielën në një përleshje fizike në një lagje në Astoria të New...

Horoskopi ditor, 18 shkurt 2019

Dashi Bëni kujdes pasi mund të përfshiheni në një konflikt me kolegët ose shefat tuaj. Shkak për irritimin mund të jetë një mosmarrëveshje në familje....

Horoskopi ditor, 16 shkurt 2019

DASHI E shtuna dhe e diela janë ditë pak të veçanta, që javën e kaluar kam shpjeguar se mund të ketë acarim. Nëse kjo do...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...