13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina KULTURË Horoskopi

Horoskopi

Shenjat e zodiakut që s’lënë gjë pa treguar për jetën e tyre dhe pastaj lëndohen

Janë disa shenja të zodiakut që kanë zakonin e keq t'u tregojnë gjithçka të tjerëve për jetën e tyre. Këto shenja të zodiakut duhet...

Shenjat zodiakale të cilat frika nuk i lejon të shijojnë jetën

Sot nuk kemi qëllim të themi se cilat janë shenjat frikacake zodiakut, por se cilat nga ato duhet t'i largojnë frikat nga jeta e...

Mjaft u lodhët duke kërkuar “Përse”, këto 2 shenja të horoskopit kanë më pak fat në dashuri

Shenjat e zodiakut dhe përkatësia e tyre janë një veçori që karakterizon secilin prej nesh. Edhe ata që nuk besojnë në horoskopin dhe ndikimet...

Duken si engjëj, por fshehin djallin brenda vetes/ja cilat janë anët e errëta të çdo shenje

Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është e shkruar në yje, por ja që edhe shenjat e tjera nuk mbeten...

Luani, shenja që paragjykohet më shumë, ja 10 stereotipet që janë 100% të gabuara për të

Luani është një nga shenjat më të keqkuptuara të zodiakut, falë stereotipeve të mëposhtme që në fakt janë tërësisht të gabuara. Mund të duken...

Horoskopi ditor, e hënë 30 mars 2020

Dashi Yjet do ju krijojnë një ambient te këndshëm dhe relaksues gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e atij qe dashuroni. Beqaret...

Çfarë thotë një nga astrologet më të sakta në botë për binjakët?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Shenja e tyre e horoskopit tregon se si mund t’i joshni!

Joshja është një aftësi më vete që jo të gjithë e zotërojnë njësoj. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në çdo rast ajo...

Si të bëheni të pasur sipas shenjës tuaj Zodiakale!

Sipas zodiakut, çdo shenjë ka një formë tjetër për të tërhequr pasurinë me bollëk. Shikoni këshillat astrologjike në mënyrë që të mund të grumbulloni dhe...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...