13 C
Tirana
Friday, August 14, 2020

“Kush më hyn në telefon e më bën muzikë”, dalin detaje të reja nga vdekja e Eugert Lazaj, dëshmia e prindërve

Disa detaje të reja kanë dalë në pah nga vdekja e Eugert Lazaj, biznesmeni i cili u gjend i vdekur në vilën e tij. E...
Ballina KULTURË Horoskopi

Horoskopi

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...

Fobitë e fshehta sipas shenjës së horoskopi!

Dashi Ka frikë nga humbja e njerëzve dhe prishja e marrëdhënieve. Janë një shenjë shumë kokfortë që kërkon gjithmonë të bëhet ashtu siç thonë dhe...

Sa të prirur jeni ndaj tradhëtisë? Këtë e tregon shenja juaj e horoskopit!

Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, tregon se sa prirje ndaj tradhëtisë ka shenja përkatëse nga 0 në 10. Dashi: Nuk...

Si ta dalloni një njeri që është shenja e Ujorit?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Mëkatarët e Zodiakut: Ja cilat janë veset e tyre!

Të gjithë njerëzit, pa përjashtim, kanë vese dhe ndonjëherë ato janë të vështira për tu nënshtruar. Çdo shenjë zodiakale ka gabimet e veta, të...

3 Çiftet perfekte të zodiakut! Do të jetojnë dashuri si në përralla!

Është shumë e rëndësishme të dimë se sa jemi në përputhje me partnerin që takojmë. Por si mund ta testojmë pajtueshmërinë? Për fat të...

Shenja e zodiakut më e besuara në dashuri si dhe 8 karakteristikat e saj!

Ato mund të jenë të pashpirta dhe të mos tregojnë emocione, mund të jenë kokëforta ndaj pamundësisë dhe temperamentit të tmerrshëm. Shpesh refuzojnë të pranojnë...

5 Shenjat e zodiakut, me të cilat është më mirë të mos komunikoni fare!

Kujdes! Mos provokoni përfaqësuesit e këtyre shenjave zodiakale, përndryshe nuk do të jeni mirë. Secili prej nesh mund të humbasë durimin në çdo kohë. Disa...

Pesë shenjat e horoskopit që nxehen për një minutë, por inati u bie brenda 30 sekondave

Nuk duhet shumë për të mërzitur shenjat e mëposhtme të horoskopit! Janë nevrike dhe mund të kthejnë përmbys gjithçka gjejnë përpara kur dikush i...

Must Read

Ironia e fatit/Studionte ndryshimet klimaterike, 68 vjeçari vdes si pasojë e këputjes së një cope akulli

Një shkencëtar zviceran Konrad Steffen ka gjetur vdekjen në një incident tragjik në Groenlandë. 68 vjeçari ishte vlerësuar si një ndër studiuesit më të rëndësishëm...

Plagoset me thikë një person në Tiranë, kapet i dyshuari EMRI

Ngjarja u shënua mbrëmjen e së martës, në rrugën “Don Bosko”, ku dy persona u konfliktuan me njëri – tjetrin dhe për pasojë njëri...

Atentati në hotelin e Pogradecit, RENEA arreston organizatorin dhe 3 bashkëpunëtorët EMRAT

Një operacion i policisë së Pogradecit me mbështetjen e forcave Renea dhe uniformat blu të Korçës, kanë bërë për kapjen e autorëve të dyshuar...