8 C
Tirana
Saturday, February 22, 2020

Qeveria zgjat ditët e pushimit për administratën për Vitin e Ri

Në mbledhjen e sotme Këshilli i Ministrave  vendosi që datën 3 janar 2020, që i bie ditë e premte ta shpallë pushim për administratën...
More
  Ballina KULTURË Horoskopi

  Horoskopi

  Këto janë shenjat më tërheqëse të zodiakut, zbuloni nëse jeni mes tyre

  Nëse jeni një nga personat që dëshironi të dini gjithçka në lidhje me shenjën e zodiakut, sot do të mësoni se cilat janë më...

  Horoskopi: Këto janë shenjat më besnike të zodiakut në dashuri

  Duhen vetëm disa ditë për t’u dashuruar me një person, dhe këto shenja të zodiakut kanë më shumë të ngjarë të kenë një lidhje...

  Këto gra të horoskopit do të kenë më shumë fat në dashuri dhe para këtë vit

  Dashuria dhe pasuria janë synime të zakonshme për një numër të madh të grave. Shumë prej nesh janë në kërkim të një personi që i...

  Si të menaxhoni stresin dhe ankthin sipas horoskopit

  Të gjithëve na ndodh të stresohemi e të kemi ankth. Disa arrijnë ta kontrollojnë, ndërsa të tjerë kanë frikë nga pasiguria. Mësoni si të...

  Horoskopi ditor, e enjte 20 shkurt 2020

  Ky është horoskopi për ditën e enjte 20 shkurt 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

  Zbuloni anën negative që fshihet pas çdo shenje të zodiakut

  Dashi Janë më impulsivët e grupit dhe i kërkojnë gjërat më nxitim, prandaj konsiderohen shpesh si të papjekur. Demi Demi janë posedues dhe materialistë. Në të shumtën...

  Ju ka lënë partneri/partnerja? Mësoni si ta largoni dhimbjen sipas shenjës së zodiakut

  Dashi Pas një lëndimi, juve mund të rikuperoheni shumë shpejt dhe të nisni kërkimin për një partner të ri romantik. Demi Natyra juaj kokëfortë jua vështirëson faktin...

  Zbuloni anën negative që fshihet pas çdo shenje të zodiakut

  Dashi Janë më impulsivët e grupit dhe i kërkojnë gjërat më nxitim, prandaj konsiderohen shpesh si të papjekur. Demi Demi janë posedues dhe materialistë. Në të shumtën...

  I butë apo…i tmerrshem? Ja çfarë shefi do të ishit sipas shenjës së horoskopit!

  Adele Lang për ‘You Magazine’ ka përpiluar një përshkrim interesant për çdo shenjë, për llojin e shefit që do të ishin, në rast se...

  Must Read

  AKU Fier asgjëson 280 kg produkte ushqimore dhe 6018 litra pije të skaduara

  Drejtoria Rajonale e AKU–së Fier, ka asgjësuar rreth 280.78 kg produkte ushqimore dhe 6018.33 litra pije joalkoolike për shkak të tejkalimit të afatit të...

  ‘Oferta është depozituar që në nëntor’, avokati italian zbulon se ‘Louis Viutton’ dëshiron të blejë Milanin

  Të reja të tjera vijnë pas lajmit se kompania ‘Louis Viutton’ kërkon të blejë klubin e Milan, i cili dje pësoi një humbje turpëruese...

  ‘Mos i përdorni’! Sekuestrohen 200 kapsolla dhe 95 fishekzjarrë në Tiranë dhe Vlorë

  Policia e Shtetit  ka sekuestruar në Tiranë dhe Vlorë 200 kapsolla dhe 95 fishekzjarrë. Sipas policisë gjithsej janë kontrolluar 447 subjekte (dyqane të ndryshme,...