13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina KULTURË Horoskopi

Horoskopi

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...

Fobitë e fshehta sipas shenjës së horoskopi!

Dashi Ka frikë nga humbja e njerëzve dhe prishja e marrëdhënieve. Janë një shenjë shumë kokfortë që kërkon gjithmonë të bëhet ashtu siç thonë dhe...

Sa të prirur jeni ndaj tradhëtisë? Këtë e tregon shenja juaj e horoskopit!

Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, tregon se sa prirje ndaj tradhëtisë ka shenja përkatëse nga 0 në 10. Dashi: Nuk...

Si ta dalloni një njeri që është shenja e Ujorit?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Mëkatarët e Zodiakut: Ja cilat janë veset e tyre!

Të gjithë njerëzit, pa përjashtim, kanë vese dhe ndonjëherë ato janë të vështira për tu nënshtruar. Çdo shenjë zodiakale ka gabimet e veta, të...

3 Çiftet perfekte të zodiakut! Do të jetojnë dashuri si në përralla!

Është shumë e rëndësishme të dimë se sa jemi në përputhje me partnerin që takojmë. Por si mund ta testojmë pajtueshmërinë? Për fat të...

Shenja e zodiakut më e besuara në dashuri si dhe 8 karakteristikat e saj!

Ato mund të jenë të pashpirta dhe të mos tregojnë emocione, mund të jenë kokëforta ndaj pamundësisë dhe temperamentit të tmerrshëm. Shpesh refuzojnë të pranojnë...

5 Shenjat e zodiakut, me të cilat është më mirë të mos komunikoni fare!

Kujdes! Mos provokoni përfaqësuesit e këtyre shenjave zodiakale, përndryshe nuk do të jeni mirë. Secili prej nesh mund të humbasë durimin në çdo kohë. Disa...

Pesë shenjat e horoskopit që nxehen për një minutë, por inati u bie brenda 30 sekondave

Nuk duhet shumë për të mërzitur shenjat e mëposhtme të horoskopit! Janë nevrike dhe mund të kthejnë përmbys gjithçka gjejnë përpara kur dikush i...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...