13 C
Tirana
Monday, March 30, 2020

2 shenjat e zodiakut më me fat për sot

Virgjeresha Hulumtimi i interesave tuaja intelektuale mund të largojë kuriozitetin tuaj, megjithëse çdo njohuri që fitoni mund të sjellë më shumë pyetje se përgjigje. Mund...
Ballina KULTURË

KULTURË

Çfarë thotë një nga astrologet më të sakta në botë për binjakët?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Shenja e tyre e horoskopit tregon se si mund t’i joshni!

Joshja është një aftësi më vete që jo të gjithë e zotërojnë njësoj. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në çdo rast ajo...

Si duhet të veproni nëse keni familjarë pensionistë që jetojnë vetëm

Siç është theksuar prej ditësh, si masë për të mos rrezikuar shëndetin e tyre, pensionistët nuk lejohen të dalin nga shtëpi. Ministrja e Mbrojtjes,...

Zbuloni sekretin që fshihet pas emrit tuaj!

Emri është një gjë e rëndësishme dhe identifikues për çdo kënd, po a e dini se shkronja e parë e emrit do të thotë...

Si të bëheni të pasur sipas shenjës tuaj Zodiakale!

Sipas zodiakut, çdo shenjë ka një formë tjetër për të tërhequr pasurinë me bollëk. Shikoni këshillat astrologjike në mënyrë që të mund të grumbulloni dhe...

4 Shenjat e horoskopit të cilat mendojnë se janë superiore ndaj të tjerëve!

Krenaria nuk është gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë. Megjithatë,...

4 shenjat më fisnike dhe më të mira të zodiakut, a jeni në mesin e tyre?

Të gjitha shenjat astrologjike kanë karakteristikat e tyre unike që i dallojnë ato nga konteksti i përgjithshëm. Mirësia është ndoshta një nga cilësitë më...

3 Shenjat më pesimiste të horoskopit që rrezikojnë rënien në depresion!

Të dhënat e publikuara çdo vit nga OBSH dhe shumë prej institucioneve shëndetësore më të njohura në botë vazhdojnë të publikojnë shifra alarmuese rreth...

Talent për të gabuar! Ja cilat shenja janë të “bekuara me këtë virtyt”!

Në përgjithësi merr vendime të mira apo të këqija? Disa njerëz duket se kanë talent për të marrë vendime të këqija. Nëse ideja për...

Must Read

Kina vijon të ndihmojë italinë, i dhuron ilaçin tocilizumab

Kina i dhuron tocilizumab Italisë. Ilaçi që përdoret për të luftuar koronavirusin, gjithashtu objekt i një eksperimenti të koordinuar nga Aifa, ka qenë në...

Lë spitalin një i shëruar nga Covid-19, “Falenderoj mjekët edhe për suportin psikologjik”

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/240495467346327/ Ministrja e shëndetësisë Ogerta Manistirliu ka publikuar këtë video falenderimi që një pacient tashmë i shëruar ka realizuar gjatë daljes sot nga spitali Infektiv. Djali...

Koronavirusi nuk kursen gjakun mbretëror, ndahet nga jeta Princesha e Spanjës

Princesha e Bourbon-Parma humbi jetën në moshën 86-vjeçare . Vëllai i saj më i vogël, Princi Sixtus Henry of Bourbon-Parma, duke njoftuar lajmin e...