13 C
Tirana
Tuesday, September 22, 2020

E rëndë në Shkodër, 61 vjeçari shtyp qëllimisht një grua me makinë, i thyen këmbët

Një konflikt midis dy qytetarëve ka degjeneruar mbrëmjen e të dielës në një ngjarje të rëndë, ku një 61-vjeçar është arrestuar nga forcat e...
Ballina Galeri

Galeri

Nuk e dinim! Ja çfarë kanë punuar më përpara aktorët e njohur turq (FOTO)

Sot i shohim në filma e seriale shumë të suksesshëm turq dhe me rolet e tyre kanë fituar dashurinë e publikut, por jo të...

Horoskopi ditor, e martë 14 prill 2020

Ky është horoskopi për ditën e martë 14 prill 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Nuk i dinim! Ja emrat e vërtetë të VIP-ve shqiptarë (FOTO)

Ju i njihni nga ekrani me emrat e tyre të artit dhe mendoni se Noizy apo 2 Ton janë reperat tuaj të preferuar, por...

Dalin pamjet/ Pasanikët e SHBA nisin jetën e re brenda bunkerëve, frikë nga koronavirusi (FOTO)

Edhe pse për shkak të pandemisë së Covid-19 shumë prej bizneseve po kalojnë një periudhë të vështirë ekonomike, për disa biznese ditët e izolimit...

Diell dhe plazh, ky është vendi që po rrezikon katastrofën (FOTO)

Një plazh mjaft popullor në Sidnei vazhdon të jetë i mbushur plot, pavarësisht thirrjeve të shumta për të mos dalë jashtë shtëpive. Plazhi piktoresk ishte...

Nuk do ta besoni që ekzistojnë, këta janë çiftet më të çuditshëm në botë (FOTO)

Besojeni ose jo, këta çifte janë realë. Ata janë një tregues i qartë se për ta nuk ka aspak rëndësi pamja fizike. Dashuria triumfon...

Must Read

Kreta nuk gjen qetësi, regjistrohet tërmet në orët e para të mëngjesit

Greqia nuk gjen qetësi. Sot vendi fqinj është goditur nga lëkundje të forta tërmeti në orët e para të mëngjesit. Lëkundjet janë raportuar të ishin me...

Qëndroi i mbyllur në shtëpi duke kërcënuar se do të vetëvritej, i riu negocion me RENEA-n dhe dorëzohet në polici

Një i ri i cili ka tentuar t'i japë fund jetës së tij duke u vetëqëlluar me armë është vetëdorëzuar në polici në orët...

Humb jetën biçiklisti në Durrës, përplaset nga makina

Një person ka humbur jetën tragjikisht në një aksident rrugor. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm, rreth orës 08:00, në Shkozet të Durrësit. Një person, me inicialet...