13 C
Tirana
Monday, November 30, 2020

Aksident në Tiranë, shoferja e re merr përpara hekurat e rrugës

Një aksident ka ndodhur sot në unazën e Tiranës, pranë Lanës, afër Piramidës. Makina e një vajze rrezikoi të përfundonte drejt e në Lanë. Për fat...

Movies

Watching a movie on old black and white TV can be your personal time-machine

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie....

One of the best movies for children is coming to cinemas this winter

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie....

Interview with the best movie directors from the last decade

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie....

5 old movie recording techniques revealed

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie....

Real people opinions about the most inspiring movie genres

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie....

Watching a movie on old black and white TV can be your personal time-machine

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage...

One of the best movies for children is coming to cinemas this winter

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage...

Interview with the best movie directors from the last decade

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage...

5 old movie recording techniques revealed

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage...

Must Read

COVID-19 në Shqipëri, statistikat e 24 orëve, Tirana ende vatër kryesore

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e situatës Covid në vendin tonë. Raportohen 645 raste të reja Covid, në 24 orët e fundit. Por ndryshe...

Arsyet pse keni ftohtë gjatë gjithë ditës! Mund të jetë shkak i organizmit

Shumë prej jush mund të ankoheni se keni ftohtë në çdo stinë, natyrisht ankesat rriten kur temperaturat ulen. Janë disa arsye dhe faktorë që...

Shembet pallati 9 katësh në Durrës, dëmtohen disa nga dritaret e banesave përreth

IKMT shembi sot me shpërthim të kontrolluar një pallat 9 katësh në Durrës. Për shembjen e objektit janë përdorur 1.100 kapsolla dhe 40 kilogramë lëndë...