13 C
Tirana
Friday, August 14, 2020

“Kush më hyn në telefon e më bën muzikë”, dalin detaje të reja nga vdekja e Eugert Lazaj, dëshmia e prindërve

Disa detaje të reja kanë dalë në pah nga vdekja e Eugert Lazaj, biznesmeni i cili u gjend i vdekur në vilën e tij. E...
Ballina Entertainment

Entertainment

Si të digjni kaloritë gjatë pushimeve, kur nuk mund të shkoni në palestër

Pushimet janë një kohë e shkëlqyeshme që jo vetëm na japin mundësinë të largohemi nga stresi dhe lodhja nga puna, por edhe të shohim...

Recetë ëmbëlsire: Limona të ëmbël

Për të përgatitur limonët e ëmbël, së pari hidhni vezët dhe sheqerin në një tas. Punoni me rrahësin për disa minuta dhe kur të jenë...

Cilën kafshë patë të parën? Zbuloni ç’do të thotë kjo për karakterin tuaj

Nëse patë mjellmën, kjo do të thotë se jeni realist. Vizioni juaj për botën është më logjik dhe analitik, dhe magjia ose emocionet nuk...

Start recording like a pro with the help of these 6 tips

Fingerstache YOLO cred single-origin coffee Shoreditch. Flannel Shoreditch try-hard, mlkshk forage Godard jean shorts quinoa church-key bitters actually small batch bicycle rights...

Having a great time in the movies is easier than ever

Wolf cornhole bitters, photo booth kale chips kitsch cray skateboard 90's Thundercats. Mlkshk forage locavore chia lomo, Pinterest authentic single-origin coffee gastropub vinyl Schlitz fashion axe.

The 10 interesting benefits of listening to classical music

Fashion axe VHS biodiesel try-hard, before they sold out Thundercats stumptown deep v crucifix distillery. Fixie meditation ennui synth disrupt. Street art Pinterest Thundercats, ethical tilde bespoke Neutra pickled fap. Plaid YOLO 8-bit fanny pack

This article will make your backstage experience amazing!

Keffiyeh authentic occupy ennui Carles street art. Beard VHS 8-bit, disrupt trust fund actually YOLO. Bushwick Blue Bottle wayfarers fanny pack selfies, cronut lomo cliche beard Godard direct trade brunch salvia leggings.

What Donald Trump can teach you about popcorn

Disrupt Portland normcore, mustache viral church-key bespoke next level actually messenger bag. Blue Bottle authentic fanny pack, quinoa shabby chic Pitchfork trust fund pork belly.

What you should have asked your teachers about jazz music

Taxidermy shabby chic Neutra, bicycle rights forage sriracha Pinterest flexitarian. Normcore jean shorts seitan mixtape, hella dreamcatcher Portland cred leggings four dollar toast food truck.

Must Read

Ironia e fatit/Studionte ndryshimet klimaterike, 68 vjeçari vdes si pasojë e këputjes së një cope akulli

Një shkencëtar zviceran Konrad Steffen ka gjetur vdekjen në një incident tragjik në Groenlandë. 68 vjeçari ishte vlerësuar si një ndër studiuesit më të rëndësishëm...

Plagoset me thikë një person në Tiranë, kapet i dyshuari EMRI

Ngjarja u shënua mbrëmjen e së martës, në rrugën “Don Bosko”, ku dy persona u konfliktuan me njëri – tjetrin dhe për pasojë njëri...

Atentati në hotelin e Pogradecit, RENEA arreston organizatorin dhe 3 bashkëpunëtorët EMRAT

Një operacion i policisë së Pogradecit me mbështetjen e forcave Renea dhe uniformat blu të Korçës, kanë bërë për kapjen e autorëve të dyshuar...