Burrel, makina përfundon në humnerë, vdes drejtuesi

30

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Burrel, në vendin e quajtur Shkopet.

Një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, por identiteti i tij nuk është bërë ende i ditur.