BOTA

Britani, Harry dhe Meghan zbulojnë emrin e fëmijës mbretëror. Publikohen fotot e para!

Harry dhe Meghan e kanë quajtur fëmijën e tyre të parë Archie.

Në llogarinë e familjes mbretërore në Instagram janë postuar foto ku tregohen prindërit e rinj , princi Filip dhe mbretëresha.

Më herët prindërit e rinj janë shprehur për mediat: Ishte një ëndërr!

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment