Breshëri plumbash në Lezhë, ndërhyn policia

93

Një breshëri plumbash ka terrorizuar mbrëmjen e kaluar banorët e lagjes Xhenjo, në Lezhë.

Pas të shtënave policia është vënë në lëvizje nga një telefonatë anonime.

Blutë e Komisariatit kanë mbërritur në vendngjarje për të krehur zonën dhe identifikuar e kapur autorët. Por, deri më tani nuk është bërë i mundur identifikimi i autorëve.