Brenda “babyshower” të Diellza Kolgecit, zbulon gjininë e bebit

28

Para pak kohësh, Diellza Kolgeci zbuloi për publikun se ishte në pritje të fëmijës së parë me basketbollistin Fisnik Rugova. Ajo e ka ruajtur me shumë fanatizën lidhjen e saj të dashurisë. Ajo dhe partneri i saj, basketbollisti Fisnik Rugova, do të bëhen prindër pas pak javësh.

Ditën e djeshme Diellza ka organizuar festën e ‘babyshower’, ku ka ftuar shumë miq dhe të afërm. Gjithashtu, çifti kishte vendosur të bënte një tjetër surprizë dhe të zbulonte se Dielllza është në pritje të një vajze.

foto galeri

Të dy duken shumë të lumtur nga ky lajmë. Fotot e festës janë shpërndarë në rrjet me shpejtësi bashkë me lajmin e bukur. Diellza kishte veshur një fustan të madhe që e tregonte elegante edhe pse është shtatzënë.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri