gopxxx xnxx xvideos xvideos2 pornhub bangx2 xhuub
BOTA | Next Television
13 C
Tirana
Tuesday, December 1, 2020

COVID-19 në Shqipëri/Brataj nuk përjashton mundësinë e një mbylljeje disajavore:”Po vlerësohet situata”

Situata e rënduar e COVID-19, mund ta çojë vendin drejt një mbyllje disajavore. Ekspertët e Komitetit Teknik u kanë bërë thirrje qytetarëve të jenë të...

Miratohet rregullorja, në Milano nuk do të pihet më duhan në...

0
Në Milano, Këshilli i qytetit ka miratuar me 25 vota pro, 8 kundër e 2 abstenime "Rregulloren për Cilësinë e Ajrit". Kjo rregullore parashikon ndër...

Raporti i FBI-së: Krimet e urrejtjes u rritën me 2.7 për...

0
Vitin e kaluar në SHBA krimet me bazë urrejtjen pësuan një rritje me 2.7 për qind, duke arritur nivelin e tyre më të lartë...

Në këtë vend të botës, sanitaret paguhen nga 5000-8000 dollarë!

0
Sanitarët apo pastrueset në Japoni quhen "inxhinjerë shëndetësorë" dhe kanë një rrogë prej 5000-8000 dollarësh në muaj. Ndërkohë që një pastruese duhet t’i nënshtrohet testeve...