Biznesit në rrugën Tiranë-Durrës i grabitet shuma e parave nga zyra e financës, policia nis hetimet

199

Një sasi parash është vjedhur gjatë natës në zyrën e financës së një firme private në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

Njoftimi i Policisë së Tiranës:

Më datë 09.04.2021, gjatë orëvë të natës në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, kanë vjedhur në zyrën e financës të një firme një shumë parash. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.