Bie zjarr në një banesë në Tiranë, vdes një grua

37

Ngjarje e rëndë në Tiranë. Bie zjarr në banesë, humb jetën një grua

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Loni Ligori” në Astir.

Në banesën e shtetases L.Z, 69 vjeçe, ka rënë zjarr dhe për pasojë shtetasja L.Z, që jetonte e vetme, ka humbur jetën, dyshohet si pasojë e asfiksisë.

Trupi i pajetë do të transportohet drejt morgut për ekspretizë mjeko-logjore me qëllim përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.