Berat, aksident i trefishtë në aksin Ura Vajgurore

61

Mesditën e sotme një aksident ku u përfshinë 3 makina ka ndodhur në aksin rrugor tq quajtur Ura Vajgurore në Berat.

Nga përplasja e makinave u plagosën disa persona dhe mësohet se të lënduarit janë ende në spital.

Ndërsa shkaqet e aksidentit të trefishtë nuk dihen ende.