Ballina Showbiz Bella Hadid shkëlqen në Javën e Modës në Milano

Bella Hadid shkëlqen në Javën e Modës në Milano

Mbretëresha e modës Bella Hadid ka shkëlqyer me veshjet e Alberta Ferreti, në Javën e Modës e cila po mbahet në Milano.

Hadid ka treguar se është një profesioniste e vërtetë dhe e ka marrë tërë vëmendjen gjatë defilimit të koleksionit vjeshtë dimër 2019/2020 në Milan të Italisë.

Mbretërisha e pistave ka pasur një veshje që nuk i lë shumë vend imagjinatës. Thjesht seksi.