Kronikë LAJME

Belgjikë/ 40-vjeçari shqiptar gjendet i vrarë në një kanal

Një 40-vjeçar nga Shqipëria është gjetur i pajetë në Belgjikë, në një kanal në Vinderhoute, Lievegem. Sipas medieve vendase, të cilat citojnë burime zyrtare nga prokuroria, identiteti i tij nuk bëhet i ditur. Trupi i pajetë është vënë re nga një kalimtar.

Forcat zjarrfikëse nxorën kufomën nga uji dhe lajmëruan policinë e prokurorinë, ndërsa autoritetet thanë se kemi të bëjmë me një vrasje për shkak se në trupin e tij janë gjetur shenja dhune,

Autoritetet vendase vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment