Ballina Showbiz Babai më i ri i showbiz-it shqiptar e nis mëngjesin kështu…

Babai më i ri i showbiz-it shqiptar e nis mëngjesin kështu…

U bë baba më 18 dhjetor të vitit që lamë pas, kur tejet i emocinuar nuk nguroi të ndajë më publikun e instagramit lajmin e bukur të ngjarjes më të rëndësishme në jetën e tij dhe partneres Loredana. Në ditët e para të statusit të ëmbël, Mozzik është treguar mëse bujar duke postuar herë pas here foto të së bijës Hana.

Nuk e dimë si ka nisur mëngjesi juaj sot, ama pamë se reperi e ka nisur në mënyrën më të ëmbël të mundshme këtë mëngjes.

Mozzik ka postuar një video të së voglës, e cila buzëqesh teksa babi i thotë “Mirëmëngjes Hanush”. Hana me sytë e shkruar duket se e kupton përshëndetjen e të atit, ndaj buzëqeshja gjithë jetë që ajo dhuron, me siguri do të thotë “Mirmëngjes babush”.