13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Latest Posts

Punoj në të zezë/jam i papunë a marr pagën minimale nga qeveria? Përgjigjet Arben Ahmetaj

Në Shqipëri nuk është e rrallë puna në të zezë e as puna me ditë. Shqipëria nuk është një vend ku ligjshmëria lulëzon, kur...

Kur bëhet fjalë për fëmijët qeveria italiane zbut tonet, lejohet të dalin, për t’u qetësuar

Autoritetet italiane kanë liruar dorën, kur bëhet fjalë për fëmijët dhe shëndetin e tyre mendor. Këtë e kanë bërë duke vënë rregullin e ri...

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...
Articles by:

nextal

Horoskopi ditor, e enjte 10 tetor 2019

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do silleni mirë dhe kjo mund të sjellë goxha pasoja që nuk do ju pëlqejnë. Ju të dashuruarit do jeni...

Gratë më të mira të horoskopit për të krijuar familje

Shenjat e zodiakut, besojeni ose jo, mund të tregojnë shumë për personalitetin e gruas, veçanërisht kur bëhet fjalë për atë me të cilën dëshironi...

Virtyti më i madh i çdo shenje të horoskopit

Çdo shenjë zodiake ka cilësitë e saj ,disa pozitive dhe të tjera jo aq shumë. Sipas shenjës nën të cilën keni lindur, ju keni virtyte...

3 shenjat e horoskopit që nuk do të tradhtojnë kurrë

Të gjithë duam të shmangim dhimbjet në jetën tonë. Kemi frikë te humbim atë që kemi ose nuk kemi atë që duam, dhe kjo...

Nuk u fshiheni dot, këto shenja të HOROSKOPIT jua lexojnë me intuitë se çfarë keni në mendje

A jeni një prej shenjave intuitive të zodiakut? Ndërsa horoskopi na ndihmon të zbulojmë disa anë të personalitetit, qofshin të mira apo të këqija,...

Mund të shpërthejnë në çdo moment, këto janë 3 shenjat e HOROSKOPI që stresohen për çdo gjë

Fatura për t'u paguar, çmime që rritet çdo ditë me shpejtësinë e dritës, pamundësia për t'u shkolluar apo punësuar etj, le të tregohemi të...

Mënyra se si i mbani këmbët kur uleni tregon shumë për ju

Gjuha e trupit tregon shumë, por çfarë tregon pozicioni në të cilin ulemi? Pozicioni i këmbëve tuaja ndërkohë që qëndroni ulur mund të shpreh qëllimet...

Zgjidhni njërin sy, dhe zbuloni sekrete të fshehta për personalitetin tuaj

Nënndërgjegjja jonë është një vend i errët që duhen vite e vite të tëra për ta kuptuar. Mund të tregojë frikat tona më të...

Latest Posts

Punoj në të zezë/jam i papunë a marr pagën minimale nga qeveria? Përgjigjet Arben Ahmetaj

Në Shqipëri nuk është e rrallë puna në të zezë e as puna me ditë. Shqipëria nuk është një vend ku ligjshmëria lulëzon, kur...

Kur bëhet fjalë për fëmijët qeveria italiane zbut tonet, lejohet të dalin, për t’u qetësuar

Autoritetet italiane kanë liruar dorën, kur bëhet fjalë për fëmijët dhe shëndetin e tyre mendor. Këtë e kanë bërë duke vënë rregullin e ri...

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...

Fobitë e fshehta sipas shenjës së horoskopi!

Dashi Ka frikë nga humbja e njerëzve dhe prishja e marrëdhënieve. Janë një shenjë shumë kokfortë që kërkon gjithmonë të bëhet ashtu siç thonë dhe...

Don't Miss

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Më zemërgjerët dhe bamirësit e Zodiakut!

Nuk është kurrë vonë për të dhuruar pak dashuri, mirëkuptim e mbështetje aty ku kanë nevojë për to. Dhe këtë gjë e dinë më...

6 gratë më të bukura dhe interesante të Zodiakut!

Edhe pse çdo shenjë e zodiakut, sigurisht, është shumë interesante dhe çdo grua ka një twrheqje të parezistueshme. Megjithatë, disa nga gratë e zodiakut...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.