13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Latest Posts

Punoj në të zezë/jam i papunë a marr pagën minimale nga qeveria? Përgjigjet Arben Ahmetaj

Në Shqipëri nuk është e rrallë puna në të zezë e as puna me ditë. Shqipëria nuk është një vend ku ligjshmëria lulëzon, kur...

Kur bëhet fjalë për fëmijët qeveria italiane zbut tonet, lejohet të dalin, për t’u qetësuar

Autoritetet italiane kanë liruar dorën, kur bëhet fjalë për fëmijët dhe shëndetin e tyre mendor. Këtë e kanë bërë duke vënë rregullin e ri...

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...
Articles by:

nextal

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Më zemërgjerët dhe bamirësit e Zodiakut!

Nuk është kurrë vonë për të dhuruar pak dashuri, mirëkuptim e mbështetje aty ku kanë nevojë për to. Dhe këtë gjë e dinë më...

6 gratë më të bukura dhe interesante të Zodiakut!

Edhe pse çdo shenjë e zodiakut, sigurisht, është shumë interesante dhe çdo grua ka një twrheqje të parezistueshme. Megjithatë, disa nga gratë e zodiakut...

5 shenjat më dashamirëse dhe më të dashura të Zodiakut!

Vetëm ata që dinë ta japin atë, mund ta njohin dashurinë e vërtetë dhe ta pranojnë. Jo të gjithë e dinë. Me siguri ju keni...

Shenjat e zodiakut që s’lënë gjë pa treguar për jetën e tyre dhe pastaj lëndohen

Janë disa shenja të zodiakut që kanë zakonin e keq t'u tregojnë gjithçka të tjerëve për jetën e tyre. Këto shenja të zodiakut duhet...

Shenjat zodiakale të cilat frika nuk i lejon të shijojnë jetën

Sot nuk kemi qëllim të themi se cilat janë shenjat frikacake zodiakut, por se cilat nga ato duhet t'i largojnë frikat nga jeta e...

Mjaft u lodhët duke kërkuar “Përse”, këto 2 shenja të horoskopit kanë më pak fat në dashuri

Shenjat e zodiakut dhe përkatësia e tyre janë një veçori që karakterizon secilin prej nesh. Edhe ata që nuk besojnë në horoskopin dhe ndikimet...

Latest Posts

Punoj në të zezë/jam i papunë a marr pagën minimale nga qeveria? Përgjigjet Arben Ahmetaj

Në Shqipëri nuk është e rrallë puna në të zezë e as puna me ditë. Shqipëria nuk është një vend ku ligjshmëria lulëzon, kur...

Kur bëhet fjalë për fëmijët qeveria italiane zbut tonet, lejohet të dalin, për t’u qetësuar

Autoritetet italiane kanë liruar dorën, kur bëhet fjalë për fëmijët dhe shëndetin e tyre mendor. Këtë e kanë bërë duke vënë rregullin e ri...

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...

Fobitë e fshehta sipas shenjës së horoskopi!

Dashi Ka frikë nga humbja e njerëzve dhe prishja e marrëdhënieve. Janë një shenjë shumë kokfortë që kërkon gjithmonë të bëhet ashtu siç thonë dhe...

Don't Miss

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Më zemërgjerët dhe bamirësit e Zodiakut!

Nuk është kurrë vonë për të dhuruar pak dashuri, mirëkuptim e mbështetje aty ku kanë nevojë për to. Dhe këtë gjë e dinë më...

6 gratë më të bukura dhe interesante të Zodiakut!

Edhe pse çdo shenjë e zodiakut, sigurisht, është shumë interesante dhe çdo grua ka një twrheqje të parezistueshme. Megjithatë, disa nga gratë e zodiakut...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.