13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Latest Posts

Punoj në të zezë/jam i papunë a marr pagën minimale nga qeveria? Përgjigjet Arben Ahmetaj

Në Shqipëri nuk është e rrallë puna në të zezë e as puna me ditë. Shqipëria nuk është një vend ku ligjshmëria lulëzon, kur...

Kur bëhet fjalë për fëmijët qeveria italiane zbut tonet, lejohet të dalin, për t’u qetësuar

Autoritetet italiane kanë liruar dorën, kur bëhet fjalë për fëmijët dhe shëndetin e tyre mendor. Këtë e kanë bërë duke vënë rregullin e ri...

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...
Articles by:

nextal

Shenja e zodiakut më e besuara në dashuri si dhe 8 karakteristikat e saj!

Ato mund të jenë të pashpirta dhe të mos tregojnë emocione, mund të jenë kokëforta ndaj pamundësisë dhe temperamentit të tmerrshëm. Shpesh refuzojnë të pranojnë...

5 Shenjat e zodiakut, me të cilat është më mirë të mos komunikoni fare!

Kujdes! Mos provokoni përfaqësuesit e këtyre shenjave zodiakale, përndryshe nuk do të jeni mirë. Secili prej nesh mund të humbasë durimin në çdo kohë. Disa...

Pesë shenjat e horoskopit që nxehen për një minutë, por inati u bie brenda 30 sekondave

Nuk duhet shumë për të mërzitur shenjat e mëposhtme të horoskopit! Janë nevrike dhe mund të kthejnë përmbys gjithçka gjejnë përpara kur dikush i...

“Zihen për gjithçka”/ Izolim i veçantë, çifti në karantinë me 5 vajzat e tyre

Izolimi nga koronavirusi është gjithashtu një mundësi e mirë për të kaluar kohë me familjen. Carla dhe Paul Crozier, janë të karantinuar në banesë me...

LAJMI I MADH/ Preku zemrat e gjithë shqiptarëve, 9-vjeçari triumfon ndaj sëmundjes së rëndë

LAJMI I MADH/ Preku zemrat e gjithë shqiptarëve, 9-vjeçari triumfon ndaj sëmundjes së rëndë Në këto ditë të vështira që Shqipëria po kalon nga përhapja...

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Horoskopi javor 30 Mars 2020 – 5 Prill 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Këtë javë do të jeni në humor për argëtim, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe mund të...

Ja si do të përmbyllin javën e fundit të marsit të gjitha shenjat

Dashi: Ditët do të bëhen më të këndshme. Dielli në shenjën tuaj do t’ju mbushë me optimizëm, duke bërë që të ndiheni në harmoni...

Latest Posts

Punoj në të zezë/jam i papunë a marr pagën minimale nga qeveria? Përgjigjet Arben Ahmetaj

Në Shqipëri nuk është e rrallë puna në të zezë e as puna me ditë. Shqipëria nuk është një vend ku ligjshmëria lulëzon, kur...

Kur bëhet fjalë për fëmijët qeveria italiane zbut tonet, lejohet të dalin, për t’u qetësuar

Autoritetet italiane kanë liruar dorën, kur bëhet fjalë për fëmijët dhe shëndetin e tyre mendor. Këtë e kanë bërë duke vënë rregullin e ri...

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...

Fobitë e fshehta sipas shenjës së horoskopi!

Dashi Ka frikë nga humbja e njerëzve dhe prishja e marrëdhënieve. Janë një shenjë shumë kokfortë që kërkon gjithmonë të bëhet ashtu siç thonë dhe...

Don't Miss

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Më zemërgjerët dhe bamirësit e Zodiakut!

Nuk është kurrë vonë për të dhuruar pak dashuri, mirëkuptim e mbështetje aty ku kanë nevojë për to. Dhe këtë gjë e dinë më...

6 gratë më të bukura dhe interesante të Zodiakut!

Edhe pse çdo shenjë e zodiakut, sigurisht, është shumë interesante dhe çdo grua ka një twrheqje të parezistueshme. Megjithatë, disa nga gratë e zodiakut...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.