13 C
Tirana
Sunday, June 7, 2020

“Zero tatime për biznesin e vogël”, Ahmetaj sqaron se cili është plani i qeverisë

Ministri i Rindërtimit dhe njëheraz koordinatori për hartimin e Planit Kombëtar Shqipëria 2030, Arben Ahmetaj, ka informuar mbi heqjen e tatim fitimit biznesit të...

Latest Posts

Horoskopi për ditën e nesërme, e diel 7 qershor!

Dashi Në dashuri duhet të tregoni shumë kujdes ndaj asaj që bëni ose thoni, pasi do e keni Hënën kundër. Nervozizmi mund t’iu shkaktojë dhimbje...

U përurua më 1 qershor, pas rreshjeve të shiut Parku “Rinia” kthehet në pishinë

Rreshjet e shiut si gjithnjë kanë shkaktuar jo pak probleme në rrugët e kryeqytetit. Përveç rritjes së nivelit të ujit në Lanë, ajo që...

U akuzua se abuzoi me një të mitur, lirohet polici në Fushë-Arrëz

Izmir Duraku, shefi i stacionit të policisë në Fushë-Arrëz i arrestuar për shkak të një kallëzimi ndaj tij për përdhunimin e një të miture...
Articles by:

nextal

E vetmja gjë që e bën të lumtur shenjën tuaj të horoskopit është…

Dashi- Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që...

Fobitë e fshehta sipas shenjës së horoskopi!

Dashi Ka frikë nga humbja e njerëzve dhe prishja e marrëdhënieve. Janë një shenjë shumë kokfortë që kërkon gjithmonë të bëhet ashtu siç thonë dhe...

Sa të prirur jeni ndaj tradhëtisë? Këtë e tregon shenja juaj e horoskopit!

Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, tregon se sa prirje ndaj tradhëtisë ka shenja përkatëse nga 0 në 10. Dashi: Nuk...

Si ta dalloni një njeri që është shenja e Ujorit?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Shkencëtarët: Mos hiqni dorë kurrë nga një femër që ka këto cilësi!

Mos e lini kurrë të shkojë që fëmër që ka këto karakteristika dhe nëse nuk na besoni ne, atëherë besojuni shkencëtarëve. Ato kanë studiuar...

Nëse zotëroni 4 nga këto tipare, ju jeni një nga njerëzit më të rrallë në Tokë….

1.Fokusi është në gjëra të rëndësishme Këta njerëz gjithmonë përqendrohen në gjëra të rëndësishme dhe merren me sfida në mënyrë të sigurt dhe të lehtë....

Mëkatarët e Zodiakut: Ja cilat janë veset e tyre!

Të gjithë njerëzit, pa përjashtim, kanë vese dhe ndonjëherë ato janë të vështira për tu nënshtruar. Çdo shenjë zodiakale ka gabimet e veta, të...

3 Çiftet perfekte të zodiakut! Do të jetojnë dashuri si në përralla!

Është shumë e rëndësishme të dimë se sa jemi në përputhje me partnerin që takojmë. Por si mund ta testojmë pajtueshmërinë? Për fat të...

Latest Posts

Horoskopi për ditën e nesërme, e diel 7 qershor!

Dashi Në dashuri duhet të tregoni shumë kujdes ndaj asaj që bëni ose thoni, pasi do e keni Hënën kundër. Nervozizmi mund t’iu shkaktojë dhimbje...

U përurua më 1 qershor, pas rreshjeve të shiut Parku “Rinia” kthehet në pishinë

Rreshjet e shiut si gjithnjë kanë shkaktuar jo pak probleme në rrugët e kryeqytetit. Përveç rritjes së nivelit të ujit në Lanë, ajo që...

U akuzua se abuzoi me një të mitur, lirohet polici në Fushë-Arrëz

Izmir Duraku, shefi i stacionit të policisë në Fushë-Arrëz i arrestuar për shkak të një kallëzimi ndaj tij për përdhunimin e një të miture...

OBSH vendos detyrimin për të mbajtur maskat në publik, Shqipëria “harron” koronavirusin

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka nxjerrë një rregull të ri në lidhje me parandalimin e koronavirusit. Ky udhëzim përcakton se do të duhet të...

Don't Miss

Habisin mjekët spanjollë, dërgojnë pacientët COVID-19 buzë detit:”Ndihmon!”

Në Barcelonë të Spanjës stafi mjekësor ka gjetur një mënyrë shumë interesante për të kuruar pacientët e prekur nga COVID-19. Spitali ka vendosur që...

Gjykata Kavajës vendos për të përfshirët në rrjetin e prostitucionit, përfundojnë pas hekurave pronarët e hoteleve

Gjykata e Kavajës ka dalë me vendimin e saj ku ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për dy pronarët e hoteleve që...

I dëmtuar nga tërmeti, shembet me eksploziv, pallati në Durrës

Një tjetër pallat i dëmtuar nga tërmeti i 26 Nëntorit është shembur në Durrës. Pavarësisht protestës së banorëve për të evituar shembjen me C4,...

Kriteret për t’u pranuar në universitete, ja sa duhet të jetë nota mesatare

Gjatë mbledhjes së Qeverisë ditën e sotme janë përcaktuar kriteret për pranimin në Universitete. Kriteri kryesor ka të bëjë me mesataren ku për ciklin...

Vlorë, një pako eksploziv gjendet në trotuar, policia në kërkim të autorit

Në qytetin e Vlorës, është gjendur në mes të rrugës një pako me lëndë eksplozive. Pakoja u zbulua gjatë orëve të natës, ende pa...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.