13 C
Tirana
Monday, March 30, 2020

2 shenjat e zodiakut më me fat për sot

Virgjeresha Hulumtimi i interesave tuaja intelektuale mund të largojë kuriozitetin tuaj, megjithëse çdo njohuri që fitoni mund të sjellë më shumë pyetje se përgjigje. Mund...

Latest Posts

Salianji i rëndit koncensionet Ramës dhe i jep mesazhin e fortë shqiptarëve

Ish-deputeti i Partisë Demokratike ka postuar një video për t'i kujtuar Edi Ramës të gjitha koncensionet që kanë vlera prej miliona dollarësh. Salianji rendit...

Bozdo denoncon: “Rama do t’i paguajë Klodian Zotos dhe 11 miqve të tjerë 120 milionë euro”

Demokrati Eno Bozdo ka bërë me dije se Rama do të paguajë Klodian Zoton 18 milionë euro për inceneratorët që në fakt sipas Bozdos...

Kazanët e plehrave, shpresa për mbijetesë

Koronavirusi e ka bërë edhe më të pamundur jetosen për njerëzit në varfëri ekstreme. Izolimin në shtëpi, me sa duket njerëzit në varfëri ekstreme nuk...
Articles by:

nextal

Çfarë thotë një nga astrologet më të sakta në botë për binjakët?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Shenja e tyre e horoskopit tregon se si mund t’i joshni!

Joshja është një aftësi më vete që jo të gjithë e zotërojnë njësoj. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në çdo rast ajo...

Si duhet të veproni nëse keni familjarë pensionistë që jetojnë vetëm

Siç është theksuar prej ditësh, si masë për të mos rrezikuar shëndetin e tyre, pensionistët nuk lejohen të dalin nga shtëpi. Ministrja e Mbrojtjes,...

Zbuloni sekretin që fshihet pas emrit tuaj!

Emri është një gjë e rëndësishme dhe identifikues për çdo kënd, po a e dini se shkronja e parë e emrit do të thotë...

Si të bëheni të pasur sipas shenjës tuaj Zodiakale!

Sipas zodiakut, çdo shenjë ka një formë tjetër për të tërhequr pasurinë me bollëk. Shikoni këshillat astrologjike në mënyrë që të mund të grumbulloni dhe...

4 Shenjat e horoskopit të cilat mendojnë se janë superiore ndaj të tjerëve!

Krenaria nuk është gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë. Megjithatë,...

4 shenjat më fisnike dhe më të mira të zodiakut, a jeni në mesin e tyre?

Të gjitha shenjat astrologjike kanë karakteristikat e tyre unike që i dallojnë ato nga konteksti i përgjithshëm. Mirësia është ndoshta një nga cilësitë më...

3 Shenjat më pesimiste të horoskopit që rrezikojnë rënien në depresion!

Të dhënat e publikuara çdo vit nga OBSH dhe shumë prej institucioneve shëndetësore më të njohura në botë vazhdojnë të publikojnë shifra alarmuese rreth...

Latest Posts

Salianji i rëndit koncensionet Ramës dhe i jep mesazhin e fortë shqiptarëve

Ish-deputeti i Partisë Demokratike ka postuar një video për t'i kujtuar Edi Ramës të gjitha koncensionet që kanë vlera prej miliona dollarësh. Salianji rendit...

Bozdo denoncon: “Rama do t’i paguajë Klodian Zotos dhe 11 miqve të tjerë 120 milionë euro”

Demokrati Eno Bozdo ka bërë me dije se Rama do të paguajë Klodian Zoton 18 milionë euro për inceneratorët që në fakt sipas Bozdos...

Kazanët e plehrave, shpresa për mbijetesë

Koronavirusi e ka bërë edhe më të pamundur jetosen për njerëzit në varfëri ekstreme. Izolimin në shtëpi, me sa duket njerëzit në varfëri ekstreme nuk...

Çfarë thotë një nga astrologet më të sakta në botë për binjakët?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Don't Miss

Kina vijon të ndihmojë italinë, i dhuron ilaçin tocilizumab

Kina i dhuron tocilizumab Italisë. Ilaçi që përdoret për të luftuar koronavirusin, gjithashtu objekt i një eksperimenti të koordinuar nga Aifa, ka qenë në...

Lë spitalin një i shëruar nga Covid-19, “Falenderoj mjekët edhe për suportin psikologjik”

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/240495467346327/ Ministrja e shëndetësisë Ogerta Manistirliu ka publikuar këtë video falenderimi që një pacient tashmë i shëruar ka realizuar gjatë daljes sot nga spitali Infektiv. Djali...

Koronavirusi nuk kursen gjakun mbretëror, ndahet nga jeta Princesha e Spanjës

Princesha e Bourbon-Parma humbi jetën në moshën 86-vjeçare . Vëllai i saj më i vogël, Princi Sixtus Henry of Bourbon-Parma, duke njoftuar lajmin e...

Çudia italiane, në qytetin e vogël të Lombardisë asnjë i prekur, banorëve u studiojnë gjakun

Në Ferrera Erbognone nuk është identifikuar asnjë person i prekur nga virusi i rrezikshëm, raporton Corriere della Sera. Ferrera Erbognone gjendet në provincën Pavia dhe...

Çfarë thotë horoskopi për të famshmit shqiptarë?

Dashi Dikush mund të thotë se “Fama është e pashmangshme” nëse bëhet fjalë për Dashin, sepse nuk ka rëndësi, 5 vjet apo 50 vjet, Dashi...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.