13 C
Tirana
Thursday, July 9, 2020

Rama darkë në jahtin luksoz, shqiptarët më të varfërit në Europë!

Një ngjarje jo e papritur ka ndodhur në Durrës, ku nga burime nga porti i qytetit bëhet me dije se kryeministri i Shqipërisë e...

Latest Posts

Prishën rendin e qetësinë publike, procedohen penalisht dy administratorë lokalesh në Tiranë

Policia bën me dije se vijojnë kontrollet e shtuara nga Policia e Tiranës, ndaj subjekteve që ushtrojnë aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ. Procedohen penalisht...

E pazakontë në Itali, nuset në protestë:”Na lini të martohemi!”

Një shoqatë italiane ka organizuar një manifestim të pazakontë ditën e martë. 15 vajza të veshura me fustan nuserie kanë parakaluar rrugën në shenjë...

Tiranë, lind foshnja me këmishë, mjekja e mallëngjyer ndan momentin!

Një ngjarje e bukur dhe e rrallë ka ndodhur në Tiranë, ku një foshnje ka lindur me këmishë. Foton e bukur e ka bërë...
Articles by:

N.K.

Latest Posts

Prishën rendin e qetësinë publike, procedohen penalisht dy administratorë lokalesh në Tiranë

Policia bën me dije se vijojnë kontrollet e shtuara nga Policia e Tiranës, ndaj subjekteve që ushtrojnë aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ. Procedohen penalisht...

E pazakontë në Itali, nuset në protestë:”Na lini të martohemi!”

Një shoqatë italiane ka organizuar një manifestim të pazakontë ditën e martë. 15 vajza të veshura me fustan nuserie kanë parakaluar rrugën në shenjë...

Tiranë, lind foshnja me këmishë, mjekja e mallëngjyer ndan momentin!

Një ngjarje e bukur dhe e rrallë ka ndodhur në Tiranë, ku një foshnje ka lindur me këmishë. Foton e bukur e ka bërë...

OFL zbarkon në Tiranë, ja emrat të cilët duhet të justifikojnë pasurinë!

Tre persona janë vënë në shënjestrën e Operacionit Forca e Ligjit, për shkak të pasurive të tyre të dyshimta. Bëhet fjalë për Çlirim Markun, Oltjan...

Don't Miss

Ngjarja e Kombinatit, komisioneri i “tërheq veshin” medias e institucioneve:”Trajtoni çështjen me ndjeshmëri e seriozitet”

Komisioneri për Mbrojtjen nga Diskriminimi krahas ngushëllimeve për familjen Josifi e cila humbi 3 pjestarë në ngjarjen e ndodhur në Kombinat, ka bërë thirrje...

Rindërtimi/Bashkia Durrësit lajmëron qytetarët për nisjen e firmosjes së kontratave, ja sa pritet të jenë vlerat e granteve

Përmes një posti në rrjetin social Facebook, bashkia e qytetit të Durrësit ka dhënë një lajmërim për sa i përket personave të cilët do...

COVID-19 në Shijak, kryetari bashkisë paralajmëron qytetarët:”Do gjobiteni!”

Elton Arbana, kryetari i Bashkisë së Shijakut në një mbledhje me task-forcën antiCOVID dhe Shtabin e Emergjencave ka deklaruar se do të ketë kontrolle...

A është zemra juaj e konsumuar pas te 40-ave? Bëni këto dy teste

Nuk është për t’u habitur që zemrën e quajnë organ kryesor: falë saj, trupi ynë funksionon Muskujt e zemrës dërgojnë gjakun e pasuruar me oksigjen...

Ja arsyeja pse nuk duhet t’i hiqni farat e zeza nga shalqiri!

Shalqinjtë janë një nga ushqimet më freskuese dhe më të shijshme për t’u shijuar në një ditë të nxehtë vere. Sigurisht, shumica prej nesh i...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.