13 C
Tirana
Monday, March 30, 2020

2 shenjat e zodiakut më me fat për sot

Virgjeresha Hulumtimi i interesave tuaja intelektuale mund të largojë kuriozitetin tuaj, megjithëse çdo njohuri që fitoni mund të sjellë më shumë pyetje se përgjigje. Mund...

Latest Posts

Salianji i rëndit koncensionet Ramës dhe i jep mesazhin e fortë shqiptarëve

Ish-deputeti i Partisë Demokratike ka postuar një video për t'i kujtuar Edi Ramës të gjitha koncensionet që kanë vlera prej miliona dollarësh. Salianji rendit...

Bozdo denoncon: “Rama do t’i paguajë Klodian Zotos dhe 11 miqve të tjerë 120 milionë euro”

Demokrati Eno Bozdo ka bërë me dije se Rama do të paguajë Klodian Zoton 18 milionë euro për inceneratorët që në fakt sipas Bozdos...

Kazanët e plehrave, shpresa për mbijetesë

Koronavirusi e ka bërë edhe më të pamundur jetosen për njerëzit në varfëri ekstreme. Izolimin në shtëpi, me sa duket njerëzit në varfëri ekstreme nuk...
Articles by:

admin

Horoskopi ditor, e premte 20 mars 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 20 mars 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 59 numri i të prekurve, 4 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se numri i personave të prekur nga koronavirusi në Shqipëri ka shkuar në 59. Ndërkohë, mëngjesin e sotëm,...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Ky është horoskopi për muajin mars 2020. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo...

FOTO+EMRAT/ Vrasjet, kush janë 3 të shumëkërkuarit e policisë

Tre të kërkuarit e radhës te bere publik nga policia jane me poshte. Ata akuzohen per vrasje. Dy krime kane ndodhur ne Tirane, ndersa nje...

I ikin Policisë më Benzin e vjedhur, ndjekje si në filma për arrestimin e 3 grabitësve

Në Krujë, tre të rinj që qarkullonin me një Benz të vjedhur nëpër rrugë, nuk i janë ndalur urdhrit të Policisë së Krujës, por...

Këto janë shenjat më tërheqëse të zodiakut, zbuloni nëse jeni mes tyre

Nëse jeni një nga personat që dëshironi të dini gjithçka në lidhje me shenjën e zodiakut, sot do të mësoni se cilat janë më...

Horoskopi: Këto janë shenjat më besnike të zodiakut në dashuri

Duhen vetëm disa ditë për t’u dashuruar me një person, dhe këto shenja të zodiakut kanë më shumë të ngjarë të kenë një lidhje...

Këto gra të horoskopit do të kenë më shumë fat në dashuri dhe para këtë vit

Dashuria dhe pasuria janë synime të zakonshme për një numër të madh të grave. Shumë prej nesh janë në kërkim të një personi që i...

Latest Posts

Salianji i rëndit koncensionet Ramës dhe i jep mesazhin e fortë shqiptarëve

Ish-deputeti i Partisë Demokratike ka postuar një video për t'i kujtuar Edi Ramës të gjitha koncensionet që kanë vlera prej miliona dollarësh. Salianji rendit...

Bozdo denoncon: “Rama do t’i paguajë Klodian Zotos dhe 11 miqve të tjerë 120 milionë euro”

Demokrati Eno Bozdo ka bërë me dije se Rama do të paguajë Klodian Zoton 18 milionë euro për inceneratorët që në fakt sipas Bozdos...

Kazanët e plehrave, shpresa për mbijetesë

Koronavirusi e ka bërë edhe më të pamundur jetosen për njerëzit në varfëri ekstreme. Izolimin në shtëpi, me sa duket njerëzit në varfëri ekstreme nuk...

Çfarë thotë një nga astrologet më të sakta në botë për binjakët?

Linda Goodman është njëra nga personazhet më të famshëm në botën e astrologjisë për shkak të përshkrimit shumë të saktë që ajo ka bërë...

Don't Miss

Kina vijon të ndihmojë italinë, i dhuron ilaçin tocilizumab

Kina i dhuron tocilizumab Italisë. Ilaçi që përdoret për të luftuar koronavirusin, gjithashtu objekt i një eksperimenti të koordinuar nga Aifa, ka qenë në...

Lë spitalin një i shëruar nga Covid-19, “Falenderoj mjekët edhe për suportin psikologjik”

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/240495467346327/ Ministrja e shëndetësisë Ogerta Manistirliu ka publikuar këtë video falenderimi që një pacient tashmë i shëruar ka realizuar gjatë daljes sot nga spitali Infektiv. Djali...

Koronavirusi nuk kursen gjakun mbretëror, ndahet nga jeta Princesha e Spanjës

Princesha e Bourbon-Parma humbi jetën në moshën 86-vjeçare . Vëllai i saj më i vogël, Princi Sixtus Henry of Bourbon-Parma, duke njoftuar lajmin e...

Çudia italiane, në qytetin e vogël të Lombardisë asnjë i prekur, banorëve u studiojnë gjakun

Në Ferrera Erbognone nuk është identifikuar asnjë person i prekur nga virusi i rrezikshëm, raporton Corriere della Sera. Ferrera Erbognone gjendet në provincën Pavia dhe...

Çfarë thotë horoskopi për të famshmit shqiptarë?

Dashi Dikush mund të thotë se “Fama është e pashmangshme” nëse bëhet fjalë për Dashin, sepse nuk ka rëndësi, 5 vjet apo 50 vjet, Dashi...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.