13 C
Tirana
Sunday, March 29, 2020

Shqipëria nis 30 mjekë e infermierë në Itali, do të paguhen nga shteti shqiptar.

Tridhjetë mjekë shqiptarë do të shkojnë në Itali të shtunën pasdite për të mbështetur vendin fqinj në urgjencën e Koronavirus. Mjekët do të zbresin...

Latest Posts

Conte kritikon Europën: “Duhet të jetë në lartësinë e duhur, unë do të luftoj për të marrë përgjigje”

Prej ditësh në shtetin fqinj në radhët e popullatës ekziston një pakënaqësi e madhe ndaj BE. Kujtojmë këtu letrën virale të shkruar nga një...

“Jam me koronavirus”, në pranga i riu që bënte shaka në rrjete sociale

Koronavirusi është kthyer në një tmerr për botën dhe sigurisht diçka me të cilën nuk bëhet shaka. Por as ky argument nuk i ka...

Kalo i bën thirrje qytarëve të mos dalin, “E dimë që shumë prej jush janë në vështirësi ekonomike, por jeta e juaj është më...

Mjeku infeksionist Tritan Kalo ka bërë sërish apel për të qëndruar në shtëpi. Pas ditëve të fundit ku është diskutuar shumë për paketën e...
Articles by:

a.d

Makina/Mercedes CLA Shooting Brake, një makinë funksionale me dizanj sportiv

Mercedes CLA Shooting Brake, është himni i funksionalitetit. Pavarësisht që kemi të bëjmë me një makinë station wagon, model me bagazh , dizanji i...

Durrës/Një velierë me turistë pëson avari në Currila

Një velierë e cila ishte duke lundruar ka pësuar avari në zonën e Currilave në Durrës mëngjesin e sotëm. Në velierë ndodheshin katër turistë të...

Mirditë/Zbardhen detajet e krimit të rëndë, policia jep 5 mln lekë për çdo informacion

Zbardhen detaje të reja nga krimi tronditës i ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në Rrëshen, ku vëlla e motër u vranë në derën...

LAJM I FUNDIT/Vrasje e dyfishtë në Rrëshen, viktimat motër e vëlla

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë teksa një person ka qëlluar me armë në Kodër Rrëshen të Mirditës , dy...

Testohen 13 rastet e dyshuara për Koronavirus në Shqipëri , ja rezultatet

Ka përfunduar mbrëmjen e sotme testimi i pesë personave të mbetur të pa testuar për Koronavirusin. Sipas Ministrisë të gjitha rezultatet kanë qenë negative. Deri...

Kuriozitet/10 gjëra shumë të zakonshme që gratë nuk mund të bënin 100 vite më parë

Të bënin shopping vetëm. Gratë në kohët e mëparshme nuk lejoheshin të shkonin për pazar vetëm. Prezenca e një burri ishte shumë e...

Koronavirus/Ministria e Shëndetësisë shton 1 milion dollarë në buxhetin e spitaleve

Ministria e Shëndetësisë në mbledhjen e Komitetit Teknik të Ekspertëve mbi masat parandaluese të Koronavirusit ka marrë një vendim për të shtuar 1 milion...

Cërrik/Gjendet i pajetë trupi i një gruaje 45 vjeçare

Në fshatin Xibrakë në Cërrik rreth mesditës së sotme është gjendur një trup i pajetë. Mësohet se personi i pajetë është një 45 vjeçare...

Latest Posts

Conte kritikon Europën: “Duhet të jetë në lartësinë e duhur, unë do të luftoj për të marrë përgjigje”

Prej ditësh në shtetin fqinj në radhët e popullatës ekziston një pakënaqësi e madhe ndaj BE. Kujtojmë këtu letrën virale të shkruar nga një...

“Jam me koronavirus”, në pranga i riu që bënte shaka në rrjete sociale

Koronavirusi është kthyer në një tmerr për botën dhe sigurisht diçka me të cilën nuk bëhet shaka. Por as ky argument nuk i ka...

Kalo i bën thirrje qytarëve të mos dalin, “E dimë që shumë prej jush janë në vështirësi ekonomike, por jeta e juaj është më...

Mjeku infeksionist Tritan Kalo ka bërë sërish apel për të qëndruar në shtëpi. Pas ditëve të fundit ku është diskutuar shumë për paketën e...

Kina vijon të ndihmojë italinë, i dhuron ilaçin tocilizumab

Kina i dhuron tocilizumab Italisë. Ilaçi që përdoret për të luftuar koronavirusin, gjithashtu objekt i një eksperimenti të koordinuar nga Aifa, ka qenë në...

Don't Miss

Si reagojnë ndaj mërzisë shenjat e horoskopit?

Nëse ju e njihni sadopak astrologjinë dhe shenjat e horoskopit, me siguri e dini se çdo shenjë horoskopi ka disa karakteristika të caktuara dhe...

Shahini përgënjështron videon që qarkullon prej ditësh, “Viti akademik nuk do të përfundojë më herët”

Ministrja Besa Shahini gjen rastin të adresojë një shqetësim në lidhje me një video të rreme, e cila ka qarkulluar kohët e fundit dhe...

Ja kush janë 5 shenjat më të fuqishme të Zodiakut

1. Demi (20 Prill – 20 maj) Demi është një nga shenjat më të fuqishme të zodiakut. Të gjitha pikat e forta të Demi...

Çfarë e bën për të qarë çdo shenjë të Zodiakut…

Ndodh që të gjithë ne të kalojmë momente më të trishtueshme se të tjerët. Ndonjëherë duke shpërthyer papritur në lot. Një shpjegim se çfarë...

Nëse ju përndjek fati i keq, kjo ndodh për shkak të shenjës tuaj të zodiakut

Të gjithë jemi shumë të ndjeshëm për çështjen e negativitetit që mund ose nuk mund të mbarsë jetën tonë. Ndonjëherë ju paralajmërojmë me forcë....

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.