13 C
Tirana
Monday, October 26, 2020

13 të arrestuar në Tiranë e Fier, për plagosje dhunë e kanosje

Plot 13 të arrestuar për vepra të ndryshme penale në Tiranë dhe Fier gjatë 24 orëve të fundit. Nën akuzë për plagosje, dhunë ndaj bashkëshortes,...

Latest Posts

Tiranë/Përfshihet nga flakët një automjet, shpëton drejtuesja

Përfshihet nga flakët një automjet në lëvizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00, tek rrethrrotullimi i Saukut. Sipas njoftimit policor, automjeti është...

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, arrestohen dy të rinj

Të shtënat me armë në qytetin e Vlorës. Një person dyshohet se ka qëlluar në ajër,  me një armë zjarri tip pistoletë, në afërsi të Triportit,...

Pa maska, policia raporton sa masa administrative janë vënë e sa persona janë shoqëruar në komisariat

Në zbatim të masave anticovid, gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë, 688 qytetarë që janë konstatuar pa maskat...
Articles by:

a.d

Vera 2020, pritet të jetë më e nxehta e 100 vjetëve

Ekspertët e Qendrës Meterologjike Europiane vlerësojnë se vera e vitit 2020 pritet të jetë më e nxehta e 100 viteve të fundit duke shtuar...

Operacioni Mezhgorani/Ndalohet vajza e Eli Farës, dyshohet se ka ndihmuar dy të dyshuar për trafik droge

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara është ndaluar nga policia pas disa përgjimeve që i takojnë operacionit Mezhgorani. Në përgjime ajo rezulton me emrin,...

Sport/Teuta-Kukësi, barazim “dramatik” për skuadrën e Duros

Ditën e sotme stadiumi i Durrësit "Niko Dovana" ka qenë pritës për skuadrën e Kukësit. Ndeshja mes Teutës dhe Kukësit përfundoi në barazim 2-2....

Bari/Djaloshi shqiptar bie pa ndjenja në tokë, policia italiane i shpëton jetën

Momente britmash e ankthi kanë shoqëruar pasagjerët e tragetit të sapo ankoruar në Bari. Kjo sepse një djalosh 15 vjeçar ka rënë në tokë...

Vlorë/Aksident tek Uji i Ftohtë, Volkswageni përfundon poshtë kamionit

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë, më saktësisht në zonën e Ujit të Ftohtë. Automjeti tip golf është përplasur me...

Itali/Humb jetën pas tre ditësh në spital emigranti shqiptar, kishte patur një aksident të rëndë në punë

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Itali ku një emigrant shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë. Bashkim Toska, 59...

Devoll/Motori aksidenton të moshuarin për vdekje, drejtuesi shoqërohet në polici

Një motor me drejtues 43 vjeçarin me iniciale S.H ka aksidentuar një të moshuar me iniciale T.S, 72 vjeç. 72 vjeçari ka mbetur pa...

Rama flet për mandat të tretë,Paloka: “Do largohesh me votë ose si Gadafi!”

Ish-kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, numri dy i kësaj partie, Edi Paloka, i është përgjigjur përmes një statusi në Facebook deklaratave të kryeministrit...

Latest Posts

Tiranë/Përfshihet nga flakët një automjet, shpëton drejtuesja

Përfshihet nga flakët një automjet në lëvizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00, tek rrethrrotullimi i Saukut. Sipas njoftimit policor, automjeti është...

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, arrestohen dy të rinj

Të shtënat me armë në qytetin e Vlorës. Një person dyshohet se ka qëlluar në ajër,  me një armë zjarri tip pistoletë, në afërsi të Triportit,...

Pa maska, policia raporton sa masa administrative janë vënë e sa persona janë shoqëruar në komisariat

Në zbatim të masave anticovid, gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë, 688 qytetarë që janë konstatuar pa maskat...

Aksident në Kosovë, makina përplas këmbësorin!

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti ka nddhur pasditen e sotme rreth orës 17:45 në rrugën “Mon Balaj” afër QMF-së, në...

Don't Miss

Elbasan/Audi u dogj gjatë natës, policia jep informacione mbi targën e pronarin

Mjet tip Audi është djegur pas mesante në lagjen “Haxhias” të Elbasanit. Makina ka qenë e parkuar pranë shtëpisë kur edhe ka marrë flakë dhe...

Zgjidh njërën prej letrave dhe mëso një të vërtetë mbi personalitetin tënd

Asi spathi Ju jeni një person shumë aktiv. Ju jeni një person shumë ambicioz dhe dëshironi të shihni që të ketë njohje për sukseset tuaja....

HOROSKOPI i Paolo Fox për ditën e premte, 23 tetor 2020

Dashi Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të jeni në gjendje të rigjeni një farë gjallërie, pas dy ditësh shumë të lodhshme. Duket...

E rëndë në Durrës, mjeti përplaset me shtyllën elektrike, humb jetën drejtuesi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Durrës. Një 30-vjeçar raportohet se ka humbur jetën. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, në Durrës. Mësohet...

Fillime të reja dhe realizime ëndrrash, ja ç’ rezervojnë yjet për sot

Dashi Pasi keni zgjidhur një çështje partneriteti tani mund të shikoni para dhe të punoni për të mirën e përbashkët. Ajo që do bëni bashkë...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.