13 C
Tirana
Sunday, March 29, 2020

Shqipëria nis 30 mjekë e infermierë në Itali, do të paguhen nga shteti shqiptar.

Tridhjetë mjekë shqiptarë do të shkojnë në Itali të shtunën pasdite për të mbështetur vendin fqinj në urgjencën e Koronavirus. Mjekët do të zbresin...

Latest Posts

Conte kritikon Europën: “Duhet të jetë në lartësinë e duhur, unë do të luftoj për të marrë përgjigje”

Prej ditësh në shtetin fqinj në radhët e popullatës ekziston një pakënaqësi e madhe ndaj BE. Kujtojmë këtu letrën virale të shkruar nga një...

“Jam me koronavirus”, në pranga i riu që bënte shaka në rrjete sociale

Koronavirusi është kthyer në një tmerr për botën dhe sigurisht diçka me të cilën nuk bëhet shaka. Por as ky argument nuk i ka...

Kalo i bën thirrje qytarëve të mos dalin, “E dimë që shumë prej jush janë në vështirësi ekonomike, por jeta e juaj është më...

Mjeku infeksionist Tritan Kalo ka bërë sërish apel për të qëndruar në shtëpi. Pas ditëve të fundit ku është diskutuar shumë për paketën e...
Articles by:

a.d

Zbulohet identiteti, ja kush mendohet të jetë pacientja “0” në Wuhan

Një shitëse karkalecash dyshohet të jetë pacientja "0" e Covid-19. Wei Guixian, 59 vjeçare po dyshohet si pacientja "0" sepse është e para nga marketi...

Shahini përgënjështron videon që qarkullon prej ditësh, “Viti akademik nuk do të përfundojë më herët”

Ministrja Besa Shahini gjen rastin të adresojë një shqetësim në lidhje me një video të rreme, e cila ka qarkulluar kohët e fundit dhe...

COVID-19/Si të aplikoj për të bërë pazar?

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/642221353226551 Kryeministri Rama ka sqaruar se si do të procedohet për të marrë leje për pazar. Rama ka sqaruar se do të duhet të aksesohet...

Fundi i njerëzimit? Lakuriq të ngordhur bien nga qielli në Izrael, lidhja me “profecinë biblike”

Disa studime kanë sugjeruar se koronavirusi i ri është shkaktuar nga lakuriqët e natës dhe megjithëse kjo teori nuk është konfirmuar, mediat izraelite sugjerojnë se...

Deputeti i opozitës pozitiv ndaj Covid-19, i shkroi letër publike, Rama i cilëson fjalët si të tepërta

Adriatik Alimadhi, i cili konfirmoi se është infektuar me koronavirus së bashku me bashkëshorten shkroi një letër për kryeministrin Rama teksa adresoi disa problematika...

Informacion shumë i rëndësishëm për qytetarët shqiptarë të mbetur në vende të tjera

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë shtetasit shqiptarë, se janë duke u marrë masa për kthimin në Shqipëri të qytetarëve...

Armani ndryshon prodhimin e linjës së veshjeve për të ndihmuar kundër Covid-19

Në një deklaratë zyrtare Grupi Armani komunikoi se linja e veshjeve do të ndryshonte, tashmë do të prodhohen veshje një përdorimshme, për operatorët e...

Foli për “forcim imuniteti” të popullatës, Boris Johnson i prekur nga Covid-19

Ironia e fatit ka goditur kryeministrin e Britanisë, Boris Johnson, teksa para disa javësh ai u shfaq me frazën që "ngriu" anglezët "Mësohuni me...

Latest Posts

Conte kritikon Europën: “Duhet të jetë në lartësinë e duhur, unë do të luftoj për të marrë përgjigje”

Prej ditësh në shtetin fqinj në radhët e popullatës ekziston një pakënaqësi e madhe ndaj BE. Kujtojmë këtu letrën virale të shkruar nga një...

“Jam me koronavirus”, në pranga i riu që bënte shaka në rrjete sociale

Koronavirusi është kthyer në një tmerr për botën dhe sigurisht diçka me të cilën nuk bëhet shaka. Por as ky argument nuk i ka...

Kalo i bën thirrje qytarëve të mos dalin, “E dimë që shumë prej jush janë në vështirësi ekonomike, por jeta e juaj është më...

Mjeku infeksionist Tritan Kalo ka bërë sërish apel për të qëndruar në shtëpi. Pas ditëve të fundit ku është diskutuar shumë për paketën e...

Kina vijon të ndihmojë italinë, i dhuron ilaçin tocilizumab

Kina i dhuron tocilizumab Italisë. Ilaçi që përdoret për të luftuar koronavirusin, gjithashtu objekt i një eksperimenti të koordinuar nga Aifa, ka qenë në...

Don't Miss

Si reagojnë ndaj mërzisë shenjat e horoskopit?

Nëse ju e njihni sadopak astrologjinë dhe shenjat e horoskopit, me siguri e dini se çdo shenjë horoskopi ka disa karakteristika të caktuara dhe...

Shahini përgënjështron videon që qarkullon prej ditësh, “Viti akademik nuk do të përfundojë më herët”

Ministrja Besa Shahini gjen rastin të adresojë një shqetësim në lidhje me një video të rreme, e cila ka qarkulluar kohët e fundit dhe...

Ja kush janë 5 shenjat më të fuqishme të Zodiakut

1. Demi (20 Prill – 20 maj) Demi është një nga shenjat më të fuqishme të zodiakut. Të gjitha pikat e forta të Demi...

Çfarë e bën për të qarë çdo shenjë të Zodiakut…

Ndodh që të gjithë ne të kalojmë momente më të trishtueshme se të tjerët. Ndonjëherë duke shpërthyer papritur në lot. Një shpjegim se çfarë...

Nëse ju përndjek fati i keq, kjo ndodh për shkak të shenjës tuaj të zodiakut

Të gjithë jemi shumë të ndjeshëm për çështjen e negativitetit që mund ose nuk mund të mbarsë jetën tonë. Ndonjëherë ju paralajmërojmë me forcë....

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.