Ballina LAJME Aurela Hoxha me helikopter privat në Canë

Aurela Hoxha me helikopter privat në Canë

Aurela Hoxha është një ndër modelet më të suksesshme në Shqipëri dhe përtej kufijve. Modelja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan me fansat e saj foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë, ku shkëlqeu e tëra në parakalimin që pati në tapetin e kuq, e veshur me një fustan të verdhë me një të çarë anash këmbës, flokët e saj në formën e valës së detit, ku i nxjerrin në pah mjaft bukur tiparet e saj. Hoxha dukej mjaft joshëse teksa ecte. Aurela ka shkuar në mbrëmjen e VIP-ave me një helikopter privat dhe ka ndarë foto në rrjetet sociale.