Aurela Gaçe tregon incidentin që i ndodhi makinës së saj: “Sapo më goditi…”

40

Këngëtarja e famshme, Aurela Gaçe e njohur për autoironinë e saj ka postuar një foto në Facebook ku shihet makina e saj e dëmtuar. Duket sikur këngëtarja ka goditur trotuarin dhe e ka marrë me shumë sportivitet këtë fakt.

Aurela shkruan në didaskalinë e fotos së postuar në Instagram:

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë🤣🤪. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop. Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë?🤯🤔😜🤪😅🤣. Lum shtëpia që më ka”

aurela