Ashley James një babagjyshe “seksi”

36

E ka zakon që të postojë foto provokuese në rrjetet sociale dhe nuk bën pushim as për periudhën festive.

Po flasim për Ashley James, e cila po përgatitet për Krishtlindje me të brendshme tejet seksi, ngjyrë të kuqe.
Fotoja e postuar në Instagram ka marrë mijëra pëlqime.