Angli, grabitje me armë, arrestohen dy shqiptarë

63

Dy shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në Londër, nga policia angleze pasi akuzohen për grabitje me armë.

Dy shqiptarët e arrestuar janë Fabion Kuçi dhe Azen Dajçi. Dy personat akuzohen se kanë kryer grabitje me armë në veri të Londrës.