Almeda Abazi tregon si duket në muajin e fundit të shtatzënisë

28

Almeda Abazi është në javët e fundit të pritjes së ëmbël dhe ndan prej kohësh momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ish-Missi shqiptar pozon para pasqyrës, në versionin e saj natyral, pa makijazh dhe me flokët e kapur.

Në videon e publikuar në Insta Story ajo tregon barkun e rrumbullakosur, ndërsa tregon se është e bekuar.

Almeda dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, pritet të bëhen prindër të një djali në muajin mars.