Aksidentohet kalimtarja në Shkodër, autori largohet nga vendi i ngjarjes

162

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në hyrje të Shkodrës.

Një automjet ka përplasur një 40-vjeçare dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Bëhet me dije se e lënduara është dërguar në spital në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë që policia ka identifikuar mjetin dhe po punon për ndalimin e tij.