Aksidenti ku humbi jetën 26 vjeçari, makina rezulton e vjedhur, ja çfarë u zbulua brenda saj

64

Gjatë aksidentit të ndodhur ditën e sotme në rrugën Fushë Krujë-Kurbin humbi jetën pasagjeri 26 vjeçar dhe u plagos drejtuesi i mjetit.

Media ka zbuluar se makina ‘Audi’ me targa AA 603 IG, me të cilën po udhëtonin ka qenë e vjedhur në qytetin e Laçit.

Gjatë inspektimit, policia ka gjetur brenda në makinë dy palë targa, maska dhe doreza.

Pasagjeri 26 vjeçar ndërroi jetë në vendngjarje, DETAJE nga aksidenti në  Borizanë: AUDI ishte vjedhur në