Aksident tragjik në Greqi, shqiptari 40 vjeçar gjendet i pajetë buzë rrugës

28

Një 40-vjeçar me origjinë shqiptare ka humbur jetën në mënyrë tragjike në një aksident në Greqi gjatë ditës së sotme,

Mediat greke shkruajnë se aksidenti ka ndodhur në fshatin Skepasto dhe shqiptari humbi jetën pasi ra nga motori me të cilin ai po udhëtonte.

40-vjeçari shqiptar u gjet i pajetë buzë rrugës mëngjesin e sotëm. Trupi i tij u dërgua në morgun e spitalit Kalavrita, ku më pas u njoftuan edhe familjarët. Shqiptari ishte babai i një fëmijë.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërsa policia po punon për të zbardhur shkaqet.