Aksident në Tiranë, lëndohen dy persona, arrestohet drejtuesi i mjetit

234

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur rreth orës 19:25, në autostradë.

Automjeti me drejtues S. Dh., ka humbur kontrollin dhe dyshohet se ka përplasur G. M. dhe B. D., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.