Aksident në rrugën e Rinasit, përplasen 3 mjete, raportohen të plagosur

53

Një aksdent i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Janë përfshirë në aksident tre automjete, në rrugën që të çon në Rinas.

Aksidenti ka ndodhur pak çaste më parë në Fushë-Pezë.

Raportohet për gjashtë të plagosur nga përplasja e makinave.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.