Aksident në Elbasan, një vajzë përfundon në spital

21

Një aksident me pasojë plagosjen e një vajze në Elbasan ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ndodhi në afërsi të markatës së qytetit.

Në aksident janë përfshirë një automjet tip Smart dhe një tjetër tip BMW.

Nga aksidenti dyshohet se ka mbetur e plagosur një vajzë teksa një tjetër ka pësuar lëndime të lehta.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.