Aksident në Durrës, makina përplas të miturin

125

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Durrës këtë mëngjes teksa një mankinë në stacionin e trenit ka përplasur një fëmijë.

Deri më tani nuk dihen detaje të reja rreth ngjarjes, apo rreth gjendjes së fëmijës, por siç shihet edhe nga pamjet, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet zbardhja e detajeve të reja.