Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, autobusi me turistë nga Kosova përplaset me kamionin

54

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se në aksident është përfshirë një autobus me turistë nga Kosova teksa është përplasur me një kamion. Si pasojë e përplasje, autobusi ka dalë nga rruga dhe është përplasur barrierat mbrojtëse, por fatmirësisht nuk ka pasur as një të lënduar, po vetëm dëme materiale.