Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, plagosen dy shoferët

215

Një aksident është raportuar sot në autostradën Durrës-Tiranë.

Sipas policisë, në rrugë dytësore, është përplasur mjeti me drejtues A. T, me mjetin me drejtues R. K., 50 vjeç.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e makinave të cilit ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të saj.