Aksident në aksin Durrës-Rrogozhinë, motorri përplaset me makinën

37

Aksident në aksin Durrës-Rrogozhinë. Motorri përplaset me shpejtësi skëterrë me benzin.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit motor, i cili u transportua drejt spitali.

Policia ka ndaluar përkohësisht drejtuesin e mjetit Benz, deri në sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Grupi hetimor dhe ekspertët kryen veprimet proceduriale.