Kronikë LAJME Lajmi i Fundit

Aksident me vdekje në Kurbin

Një aksident me vdekjen e një personi ka ndodhur këtë paradite në Gjormë të Kurbinit.

Si rrjedhojë e aksidentit, një person ka ndërruar jetë në vend. Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e lartë e automjetit. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Policia shprehet se ende nuk është bërë identifikimi i viktimës.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment