Ballina LAJME Aksident me disa të plagosur në Qafën e Koshovicës

Aksident me disa të plagosur në Qafën e Koshovicës

Një aksident me pasojë plagosjen e disa personave ka ndodhur të enjten, në Qafën e Koshovicës, në Fier.

Dy makina janë përplasur duke lënduar disa persona, të cilët janë transportuar në spital.

Si pasojë e aksidentit, rruga është bllokuar dhe vargu i makinave është disa kilometra i gjatë.