Aksident i rëndë pranë TEG në Tiranë

0
1

Një aksident i rënë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure pranë rrethrrotullimit të TEG në dalje të Tiranës. Për shkak të shpejtësisë, një automjet ka dalë nga rruga. Dyshohet se ka të plagosur. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe ambulancat.