Aksident i rëndë në Patok, dyshohet se ka viktima

59

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rrugën e Patokut, Lezhë. Sipas raportimeve të para, dy makina janë përplasur fuqishëm. Dyshohet për një viktimë dhe dy të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./noa.al

Lajmi vijon…