Ballina Kronikë Aksident i rëndë në Lezhë

Aksident i rëndë në Lezhë

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës para pak minutash. Dy makina tip “Volkwagen”, njëra ‘Passat’ dhe tjetra ‘Golf’ janë përplasur me njëra-tjetrën në qytetin verior.

Siç bëjnë me dije burime të Lapsi.al, makina tip ‘Golf’ i ka prerë rrugën makinës tjetër, duke u bërë shkak për aksidentin.

Ende nuk është bërë asgjë e ditur për viktima apo të lënduar nga aksidenti. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.